Zabiegi na twarz Dermaquest

 

Zabiegi terapeutyczne Dermaquest Skin Therapy

Terapeutyczny zabieg dyniowy

TWARZ – 290
TWARZ, SZYJA, DEKOLT – 370

Zabieg przeznaczony dla skór mieszanych z problemami krostek, grudek, zaskórników oraz dla skór przetłuszczających się i z rozszerzonymi porami.

 

Rewitalizujący zabieg anti-age

TWARZ – 300
TWARZ, SZYJA, DEKOLT – 380

Zabieg po którym skóra jest wyraźnie uealastyczniona, nawilżona, rozjaśniona, a drobne zmarszczki zredukowane. 

 

Odżywczy rytuał STEM 3D

TWARZ – 330
TWARZ, SZYJA, DEKOLT – 410

Wysublimowany, sensoryczny program terapeutyczny, który łączy naturalne podejście do pielęgnacji z zaawansowanymi substancjami nawilżającymi, odżywczymi i przeciwstarzeniowymi.

 

Mango Lift Collagen

TWARZ – 350
TWARZ, SZYJA, DEKOLT – 430

Zabieg silnie nawilża skórę, wzmacnia jej system antyoksydacyjny, przy jednoczesnym działaniu liftingującym. Program terapeutyczny wzmacniający skórę przed silnym stresem oksydacyjnym oraz promieniowaniem UV.

 

Peeling Mango

TWARZ – 300
TWARZ, SZYJA, DEKOLT – 380

Peeling enzymatyczny-chemiczny przeznaczony dla skóry z oznakami starzenia, wrażliwej, naczyniowej a przede wszystkim zmęczonej i pozbawionej blasku.

 

Peptydowy peeling biomimetyczny

TWARZ – 350
TWARZ, SZYJA, DEKOLT – 430

Innowacyjny peeling nazywany alternatywą toksyny otulinowej, daje niesamowitą skuteczność w terapii zwalczania zmarszczek mimicznych.

 

Peeling dyniowy

TWARZ – 330
TWARZ, SZYJA, DEKOLT – 410

Peeling enzymatyczno-chemiczny przeznaczony dla skóry problematycznej, z nawracającymi problemami i przebarwieniami pozapalnymi. Zabieg przeznaczony jest również dla skóry dojrzałej z efektami foto starzenia.

 

TSA[7%] BHA[2%] Retinol[4%]

TWARZ – 350
TWARZ, SZYJA, DEKOLT – 430

Intensywny peeling chemiczny. Niweluje defekty skóry w postaci nierównej powierzchni, blizn, rozstępów oraz zmarszczek.

 

Zabieg Retinol C

TWARZ – 350
TWARZ, SZYJA, DEKOLT – 430

Innowacyjny peeling nazywany alternatywą toksyny otulinowej, daje niesamowitą skuteczność w terapii zwalczania zmarszczek mimicznych.

 

Salicylic CA Bright Peel

TWARZ – 300
TWARZ, SZYJA, DEKOLT – 380
Dzięki efektywnie skomponowanej procedurze wykorzystującej wysokie stężenia eksfoliatorów, kuracja pozwala osiągnąć
bardzo zadowalające rezultaty w przypadku skóry uszkodzonej fotostarzeniem, zmianami trądzikowymi i potrądzikowymi
jak również zmienionej przez utrwalone przebarwienia naskórkowe.

 

Zabieg Vitamin C Peel

TWARZ – 330
TWARZ, SZYJA, DEKOLT – 410

Ekskluzywny zabieg rekomendowany jest dla każdego rodzaju skóry, w szczególności naczynkowej, skłonnej do przebarwień i z zaznaczonymi oznakami starzenia egzogennego.

 

Zabieg Lipid Control

TWARZ – 280
TWARZ, SZYJA, DEKOLT – 360

Specjalistyczna kuracja terapeutyczna oparata na selektywnych składnikach przywracających równowagę hydrolipidową skóry i jej optymalne pH.

 

Hibiscus Flower Mandelic Peel

TWARZ – 310
TWARZ, SZYJA, DEKOLT – 390

Specjalistyczny program terapeutyczny oparty na delikatnych kwasach eksfoliacyjnych w połączeniu z ekstraktem kwiatów z hibiskusa. Wykazuje silne działanie antybakteryjne, przez co niweluje niedoskonałości skóry.

 

NanFrax + Retinol

TWARZ – 400
TWARZ, SZYJA, DEKOLT – 480

Mezoterapia mikroigłowa z czystym retinolem., której celem utworzenie całej sieci mikro kanalików za pomocą cienkich igieł o bardzo małej średnicy, uwolnienie czynników wzrostu i wprowadzenie substancji terapeutycznej.

 

Retinol Stem Cell Frax z komórkami macierzystymi

TWARZ – 450
TWARZ, SZYJA, DEKOLT – 530

Mezoterapia mikroigłowa z czystym retinolem i komórkami macierzystymi. Zabieg został stworzony z myślą o skórze pozbawionej jędrności, elastyczności, z widocznymi oznakami starzenia, a także w trosce o skórę problematyczną.

 

Zabieg Jessners Peel

TWARZ – 400
TWARZ, SZYJA, DEKOLT – 480

Doceniony i znany peeling medyczny o silnym działaniu keratolitycznym, seboregulującym i przeciwzmarszczkowym. 

 

Zabieg Cranberry Detox

TWARZ – 350
TWARZ, SZYJA, DEKOLT – 430

Program terapeutyczny o działaniu detoksykująco-antyoksydacyjnym, silnie dotlenia skórę i indukuje procesy regeneracyjne.

 

Zabieg Retexture Brite Peel

TWARZ – 400
TWARZ, SZYJA, DEKOLT – 480

Holistyczna terapia wybielająco-ujędrniająca. Zabieg bazuje na wysokich stężeniach alfa i beta-hydroksykwasów. 

 

Zabieg Azelaic Peel

TWARZ – 300
TWARZ, SZYJA, DEKOLT – 380

Zabieg dla skór wrażliwych z problemem przebarwień, w przebiegu trądziku zaskórnikowo-grudkowego oraz początkowym stadium trądziku różowatego.

 

Mikrorelaksacyjna kuracja peptydowa

TWARZ – 350
TWARZ, SZYJA, DEKOLT – 430

Ekskluzywny zabieg oparty o najnowocześniejsze inhibitory neuromediatorów, ekstrakty roślinne i komórki macierzyste. 

 

Benefity zabiegów na twarz 

  1. Odnowa komórkowa: Zabiegi na twarz często zawierają składniki i techniki, które pomagają w odnowie komórek skóry. To przyspiesza procesy regeneracji skóry i sprzyja usuwaniu martwych komórek, dzięki czemu skóra staje się bardziej gładka i młodsza.

  2. Nawilżenie: Zabiegi na twarz często obejmują nawilżanie skóry za pomocą odpowiednich preparatów. To jest szczególnie istotne dla osób z suchą lub odwodnioną skórą, co przyczynia się do poprawy jej elastyczności i miękkości.

  3. Przeciwdziałanie starzeniu się skóry: Zabiegi na twarz mogą zawierać składniki przeciwstarzeniowe, takie jak peptydy, antyoksydanty i retinoidy, które pomagają w redukcji zmarszczek, linii ekspresyjnych i ogólnie spowalniają proces starzenia się skóry.

  4. Redukcja stanów zapalnych: Osoby z trądzikiem lub problemami skórnymi mogą skorzystać z zabiegów na twarz, które pomagają w łagodzeniu stanów zapalnych, redukcji trądziku i zapobieganiu jego nawrotom.

  5. Rozluźnienie mięśni: Zabiegi na twarz, takie jak masaż, pomagają w rozluźnieniu napiętych mięśni twarzy i szyi, co przyczynia się do ogólnego relaksu i ulgi od bólu głowy.

  6. Stymulacja krążenia: Masaże i techniki zabiegów na twarz poprawiają krążenie krwi, co przynosi więcej tlenu i składników odżywczych do komórek skóry, wspomagając jej zdrowie i wygląd.

  7. Poprawa samopoczucia: Zabiegi na twarz często wiążą się z uczuciem relaksu i odprężenia. To pomaga w redukcji stresu i poprawie ogólnego samopoczucia.

  8. Indywidualizacja: Zabiegi na twarz mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb i typu skóry, co oznacza, że można wybrać odpowiednią terapię dla swoich konkretnych problemów skórnych.

  9. Poprawa pewności siebie: Poprawa wyglądu skóry za pomocą zabiegów na twarz może zwiększyć pewność siebie i samopoczucie, co ma wpływ na ogólną jakość życia.

  10. Poprawa wyglądu skóry: Zabiegi na twarz pomagają w poprawie tekstury i kolorytu skóry. Redukują przebarwienia, plamy starcze, trądzikowe i inne niedoskonałości, nadając cerze zdrowy i promienny wygląd

Zarezerwuj swoją wizytę w Beauty Balinese Boutique