Depilacja laserowa

Czym jet nowoczesny laser diodowy

Jest to zabieg trwałej epilacji owłosienia przy użyciu elitarnej technologii USP, dzięki której osiągamy najwyższą moc, a jednocześnie najkrótszy czas przesyłania impulsu epilacyjnego. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na leczenie impulsami trwającymi od 3ms, które osiągają odpowiednią temperaturę do zniszczenia mieszka włosowego bez wpływu na skórę. Laser zawiera system Crystal Freeze, który zapewnia chłodzenie skóry, niweluje dyskomfort, w przeciwieństwie do innych laserów, epilacja zapewnia komfortowe uczucie podczas zabiegu. 

Crystal Freeze oraz Ultra Short Pulse

W laserze diodowym Elysion Pro firmy Cocoon Medical zastosowany jest system Crystal Freeze, który chroni skórę, a także zapewnia komfortowe uczucie podczas zabiegu. Ten unikalny system działa utrzymując stałą temperaturę 5 stopni Celsjusza.Dodatkowo w laserze zastosowane jest innowacyjne rozwiązanie które pozwala na depilację impulsami trwającymi od 3 ms, które osiągają odpowiednią temperaturę do zniszczenia mieszka włosowego bez wpływu na skórę. W przeciwieństwie do innych laserów na rynku technologia USP zapewnia bardzo krótkie impulsy, które równomiernie rozgrzewają mieszek do optymalnej temperatury bez nagrzewania skóry, co czyni go niezwykle bezpiecznym i skutecznym urządzeniem.

Jak działa epilacja laserem Elysion-pro

Laser diodowy opiera się na zjawisku fototermolizy tzn. wytwarza wiązkę światła, która pochłaniana jest przez zawarty we włosie barwnik – melaninę i przenika do mieszka włosowego, trwale go uszkadzając. Laser emituje wiązkę światła o długości 810nm, jest ona absorbowana również przez włosy o małej zawartości melaniny, dzięki czemu usuwa nawet bardzo jasny włos.

Efekty depilacji laserowej

Laser usuwa owłosienie trwałe, włos przestaje odrastać. Trwałe usunięcie dotyczy około 86-96% włosów zależnie od zawartości barwnika melaniny. Nieliczne włosy mogą odrastać w ciągu życia. W takiej sytuacji można przeprowadzić zabieg przypominający by wciąż cieszyć się gładką skórą.

 

Wąsik

120

Warga górna

120

Broda

150

Baki

150

Policzki

220

Twarz

300

Pachy

200

Szyja

200

Ręce

350

Dłonie

150

Przedramiona

220

Ramiona

220

Łydki

280

Uda

350

Łydki + kolana + stopy

350

Stopy

150

Nogi całe

560

Kolana

100

Plecy

400

Kark

250

Linia brzucha

150

Tułów przód

350

Brzuch

260

Brodawki piersiowe

100

Pośladki

220

Bikini klasyczne

250

Bikini głębokie + linia międzypośladkowa

280

Zarezerwuj wizytę w Beauty Balinese Boutique