Zabiegi terapeutyczne - DERMAQUEST

 • ODŻYWCZY RYTUAŁ STEM 3D

  TWARZ 330 / TWARZ, SZYJA, DEKOLT 400
  Wysublimowany, sensoryczny program terapeutyczny, który łączy naturalne podejście do pielęgnacji z zaawanowanymi substancjami nawilżającymi, odżywczymi i przeciwstarzeniowymi.
 • VITAMIN C PEEL

  TWARZ 330 / TWARZ, SZYJA, DEKOLT 410
  Ekskluzywny program terapeutyczny oparty na synergicznym połączeniu najbardziej aktywnych antyoksydantów z enzymami i peptydami biomimetycznymi. Zabieg rekomentowany jest dla każdego typu skóry, w szczególności naczynkowej, skłonnej do powstawania przebarwień i z zaznaczonymi oznakami starzenia.
 • JESSNERS PEEL

  TWARZ 400 / TWARZ, SZYJA, DEKOLT 480
  Doceniony i znany peeling medyczny. Zabieg o silnym działaniu keratolitycznym, seboregulującym i przeciwzmarszczkowym.
 • TERAPEUTYCZNY ZABIEG DYNIOWY

  TWARZ 290 / TWARZ, SZYJA, DEKOLT 370
  Zabieg przeznaczony dla skór mieszanych, z problemami krostek grudek, zaskórników oraz dla skór przetłuszczających się i z rozszerzonymi porami.
 • AZELAIC PEEL

  TWARZ 300 / TWARZ, SZYJA, DEKOLT 380
  Zabieg skierowany dla bardzo wrażliwych skór z problemem przebarwień, w przebiegu trądziku zaskórnikowo-grudkowego oraz w początkowym stadium trądziku różowatego.
 • REWITALIZUJĄCY ZABIEG ANTI-AGE

  TWARZ 300 / TWARZ, SZYJA, DEKOLT 380
  Po zabiegu skóra jest wyraźnie uelastyczniona, nawilżona, rozjaśniona, a drobne zmarszczki zredukowane.
 • PEELING MANGO

  TWARZ 300 / TWARZ, SZYJA, DEKOLT 380
  Peeling enzymatyczno-chemiczny przeznaczony dla skóry z oznakami starzenia, wrażliwej, naczyniowej, a przede wszystkim zmęczonej i pozbawionej blasku.
 • PEELING DYNIOWY

  TWARZ 330 / TWARZ, SZYJA, DEKOLT 410
  Przełomowy peeling enzymatyczno-chemiczny przeznaczony dla skóry problematycznej, z nawracającymi problemami i przebarwieniami pozapalnymi. Zabieg przeznaczony również dla skóry dojrzałej z efektami fotostarzenia.
 • TSA [7%], BHA [2%] + RETINOL [4%]

  TWARZ 350 / TWARZ, SZYJA, DEKOLT 430
  Intensywny peeling chemiczny. Niweluje defekty skóry w postaci nierównej powierzchni, blizn, rozstępów oraz zmarszczek utrwalonych. Zabieg wykonujemy od września do maja.
 • RETINOL C

  TWARZ 350 / TWARZ, SZYJA, DEKOLT 430
  Zabieg rekomendowany jest dla skór z widocznymi oznakami starzenia jak utrata jędrności, zmarszczki, nierózna struktur oraz dla skóry dojrzałej, skłonnej do rumienia i teleangiektazji.
 • PEPTYDOWY PEELING BIOMIMETYCZNY

  TWARZ 350 / TWARZ, SZYJA, DEKOLT 430
  Innowacyjny peeling nazywany alternatywą toksyny botulinowej, daje niesamowitą skuteczność w terapii zwalczania zmarszczek mimicznych.
 • MIKRORELAKSACYJNA KURACJA PEPTYDOWA

  TWARZ 350 / TWARZ, SZYJA, DEKOLT 430
  Ekskluzywna seria zabiegów opartych o najnowocześniejsze inhibitory neuromediatorów, ekstrakty roślinne i komórki macierzyste. W celu relaksacji nadmiernej mimiki zabieg wykorzystuje zaawansowane technologicznie składniki takie jak kwasy AHA, Argiereline, sok z Żurawiny i jeżyn.
 • SALICYLIC CA BRIGHT PEEL

  TWARZ 300 / TWARZ, SZYJA, DEKOLT 380
  Dzięki efektywnie skomponowanej procedurze wykorzystującej wysokie stężenia eksfoliatorów, kuracja pozwala osiągnąć bardzo zadowalające rezultaty w przypadku skóry uszkodzonej fotostarzeniem, zmianami trądzikowymi i potrądzikowymi jak również zmienionej przez utrwalone przebarwienia naskórkowe.
 • RETEXTURE BRITE PEEL

  TWARZ 400 / TWARZ, SZYJA, DEKOLT 480
  Holistyczna terapia wybielająco-pojędrniająca o ponadprzeciętnej efektywności. Chemiczny zabieg Retexture Brite Peel, bazuje na wysokich stężeniach alfa i beta-hydroksykwasów. Zabieg jest złożony i wieloetapowy, co przyczynia się do jego spektakularnych efektów.
 • ZABIEG LIPID CONTROL

  TWARZ 280 / TWARZ, SZYJA, DEKOLT 360
  Specjalistyczna kuracja terapeutyczna oparata na selektywnych składnikach przywracających równowagę hydrolipidową skóry i jej optymalne pH.
 • HIBISCUS FLOWER MANDELIC PEEL

  TWARZ 310 / TWARZ, SZYJA, DEKOLT 390
  Specjalistyczny program terapeutyczny oparty na delikatnych kwasach eksfoliacyjnych w połączeniu z ekstraktem kwiatów z hibiskusa. Wykazuje silne działanie antybakteryjne, przez co niweluje niedoskonałości skóry. Skóra po zabiegu jest zdecydowanie rozjaśniona, wygładzona, a drobne zmarszczki spłycone.
 • NANOFRAX + RETINOL

  TWARZ 400 / TWARZ, SZYJA, DEKOLT 480
  Mezoterapia mikroigłowa z czystym retinolem. Celem terapii jest utworzenie całej sieci mikro kanalików za pomocą cienkich igieł o bardzo małej średnicy, uwolnienie czynników wzrostu i wprowadzenie substancji terapeutycznej.
 • RETINOL STEM CELL FRAX

  TWARZ 400 / TWARZ, SZYJA, DEKOLT 480
  Mezoterapia mikroigłowa z czystym retinolem i komórkami macierzystymi. Zabieg został stworzony z myślą o skórach pozbawionych jędrności, elastyczności, z widocznymi oznakami starzenia, a także w trosce o skóry problematyczne.
TOP