Terapie

 • AROMATERAPIA

  60min 130 / 90min 195 / 120min 260
  Połączenie technik masażu z zastosowaniem naturalnych olejków eterycznych działa kojąco na różnego rodzaju dolegliwości ciała, jak i umysłu. Olejki eteryczne – rozpuszczone w olejach naturalnych, działają zarówno na zmysł powonienia, jak i na zakończenia nerwowe – radząc sobie skutecznie m.in. ze stanem stresu, dolegliwościami bólowymi, uczuciem napięcia, a także korzystnie wpływając na stan skóry. Aromaterapia jest zabiegiem, któremu bezpiecznie poddać się może niemal każdy – to bezpieczna forma terapii, pozwalająca szybko wyeliminować poczucie zmęczenia psychicznego i fizycznego oraz dodająca energii. Szczególnie polecana jest przy: -dolegliwościach związanych z menstruacją – np. przy łagodzeniu PMS, -dolegliwościach związanych z okresem menopauzy, -uczuciu nieustannego zmęczenia i napięcia – fizycznego oraz psychicznego, -wysokim poziomie stresu, -problemach z zasypianiem, -potrzebie wyrównania stanów energetycznych, -dolegliwościach bólowych, -uczuciu niepokoju wewnętrznego, -zmiennych stanach emocjonalnych, -sytuacjach wzmożonego wysiłku fizycznego – przy intensywnych treningach czy wyczerpującej pracy fizycznej
 • TERAPIA TAJSKA

  60min 150 / 90min 220 / 120min 280
  Tradycja terapii sięga ok. 500 roku p. n. e. i wiąże się z niemal mityczną postacią osobistego lekarza buddy. Terapia tajska wykorzystuje rozmaite techniki, łącząc akupresurę najważniejszych punktów na ciele z refleksologią i jogą. Nasi terapeuci podczas terapii wykorzystują dłonie, kciuki, łokcie i przedramiona, dzięki czemu zabieg jest intensywny i bardzo efektywny. Prowadzi do redukcji napięcia mięśni, ścięgien i stawów, powodując w konsekwencji samooczyszczanie organizmu.
 • AKUPRESURA

  60min 150 / 90min 220 / 120min 280
  Akupresura jest najstarszą metodą zwalczania wielu dolegliwości oraz chorób, to rodzaj masażu, który polega na uciskaniu odpowiednich punktów na powierzchni skóry. Jest to naturalna, nieinwazyjna technika pomagająca likwidować wiele dolegliwości bólowych o różnej etiologii.
 • AKUPRESURA STÓP

  30min 65 / 60min 130
  Akupresura polega na uciskaniu oraz masowaniu odpowiednich punktów na skórze stóp. Wykonywanie masażu działa pobudzająco na zakończenia nerwowe — powstałe w wyniku tego impulsy biegną do ośrodkowego układu nerwowego i docierają do kory mózgowej, by dalej, drogami nerwowymi, dostać się do chorego narządu, co w efekcie zapewnia zmniejszenie dolegliwości bólowych i poprawę czynności danego narządu. Stymulowanie odpowiednich miejsc pozwala na wydzielanie się endorfin — hormonów szczęścia, które mają zdolność tłumienia takich objawów jak ból czy odrętwienie. Akupresura stóp pozwala na zwalczenie dolegliwości, działa rozluźniająco, a także pozwala zachować odpowiednią równowagę ciała i ducha.
 • AKUPRESURA TWARZY

  30min 65 / 60min 130
  Twarz — podobnie jak nasze stopy, dłonie i uszy jest miejscem punktów refleksologicznych, które przez tysiące zakończeń nerwowych połączone są z narządami i układami całego ciała. Poprzez masowanie i uciskania punktów nie tylko pobudzamy ukrwienie w tych obszarach, ale również wpływamy na cały organizm przywracając równowagę energetyczną. Wywodząca się z medycyny chińskiej refleksologia twarzy jest naturalną terapią, która niesie za sobą korzyści dla zdrowia. Terapia wpływa na zmniejszenie poziomu napięcia w całym ciele.
TOP