Zabiegi Oriental Spa dostępne są wyłącznie w gabinecie na ul. Szewskiej 18.


ORANGE z kąpielą w wannie Jacuzzi

180 min 550 zł

Wyszczuplający rytuał na ciało rozpoczyna się półgodzinną kąpielą w jacuzzi. Aby odpowiednio przygotować skórę klientki wykonywany jest peeling całego ciała. Efekt wygładzenia i wyszczuplenia uzyskamy poprzez zastosowanie maski do ciała z ekstraktem z pomarańczy. Chwilę relaksu i dopieszczenia klientka poczuje w trakcie masażu twarzy i głowy. Ponad to w zależności od preferencji odbywa się półtoragodzinny masaż lomi lomi bądź antycellulitowy. Zabieg odbywa się w pięknym, orientalnym miejscu, któremu towarzyszą wspaniałe aromaty pomarańczy, spokojna muzyka oraz cudowny nastrój świec.


 

VINOTHERAPY z kąpielą w wannie Jacuzzi

150 min 520 zł

Dwu i półgodzinny rytuał na ciało i twarz rozpoczyna się półgodzinną kąpielą w jacuzzi. Następnie wykonywany jest peeling ciała i twarzy. W trakcie zabiegu terapeutka nakłada maskę na ciało i twarz. Cudowną chwilę relaksu można przeżyć przy masażu twarzy oraz godzinnym masażu balijskim. Rytuał odbywa się w zacisznym, pięknym, orientalnym miejscu, któremu towarzyszy cudowny nastrój świec, spokojnej muzyki oraz wspaniałych aromatów wina i szampana.


 

MANGO z kąpielą w wannie Jacuzzi

120 min 450 zł

Dwugodzinny rytuał na ciało odbywa się w pięknym,zacisznym miejscu wśród nastrojowych świec i orientalnych wnętrz. Rozpoczyna się półgodzinną kąpielą w jacuzzi. W trakcie rytuału wykonywany jest peeling i maska na ciało. Uczucie dopieszczenia uzyskujemy poprzez masaż stóp oraz godzinny masaż Combi, który jest połączeniem masażu balijskiego, tajskiego, shiatsu i gorącymi kamieniami. W trakcie całego zabiegu zmysły węchu pobudzają piękne aromaty oleju i kosmetyków o zapachu mango.

TOP