Masaże

 • MASAŻ BALIJSKI

  170 / 60 min
  250 / 90 min
  330 / 120 min
  Jest to masaż którego rodowód wiąże się z naturalną terapią wykonywaną na wyspach Bali z połączeniem aromaterapii. Typowy masaż tego rodzaju łączy w sobie techniki jawajskie i balijskie. Opiera się w dużej mierze na intensywnych ruchach wykorzystując ugniatanie skóry, gładzenie, rozcieranie, akupresurę i refleksoterapię. Mogą zostać wplecione również elementy aromaterapii z użyciem klasycznych olejków eterycznych green tea, frangipani, lemon grass, passion fruit, java bądź chempaka. Tradycyjny masaż balijski poprawia krążenie krwii oraz limfy tym samym pozytywnie wpływając na cały organizm. Gwarantuje zrelaksowany stan umysłu oraz usuwa wszelkie napięcia.
 • MASAŻ SZWEDZKI

  190 / 60 min
  270 / 90 min
  350 / 120 min
  Współcześnie stanowi nawiązanie do tradycyjnego masażu szwedzkiego i jest kompilacją najlepszych i najpopularniejszych technik masażu stosowanych w Europie Zachodniej. Wykorzystuje głębokie ruchy, które uciskają określone partie, przy czym stosowane są rozmaite formy dotyku jak: głaskanie, rozcieranie, oklepywanie, wibracje, piłowanie. Chwyty, które wykorzystywane są w tym masażu, umożliwiają dokładne stymulowanie powierzchniowych i głębokich warstw tkanek. Proponujemy go szczególnie dla osób, które odczuwają przemęczone pracą fizyczną i umysłową oraz osobom z wadami postawy. Daje uczucie lekkości i miękkości w masowanych mięśniach i stawach, likwiduje ból i przynosi ogólne rozluźnienie mięśni.
 • MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

  270 / 90 min
  350 / 120 min
  Jego historia sięga ok. 5000 lat wstecz, gdy był stosowany w Indiach i przez starożytnych Majów. Kamienie stosowane do tego zabiegu muszą być odpowiednio spreparowane i przygotowane. Wykorzystuje się różne minerały, gdyż każdy inaczej wpływa na ciało. Najczęściej wykorzystujemy oryginalne kamienie z lawy wulkanicznej z wyspy Bali. Masaż gorącymi kamieniami pozwala usprawnić przepływ energii przez zmęczony lub chory organizm. Do wyboru olejek o wybranym zapachu: green tea, frangipani, lemon grass, passion fruit, java bądź chempaka.
 • MASAŻ LOMI LOMI

  190 / 60 min
  270 / 90 min
  350 / 120 min
  Wyjątkowy masaż leczniczy, którego tradycja wywodzi się z Hawajów. Opiera się na prastarej (sięgającej 6000 lat wstecz) filozofii Huny, praktykowanej w niezmienionym stanie tylko w tym jednym miejscu na świecie. W myśl tego światopoglądu cały świat przenika energia zwana przez Hawajczyków mana, którą należy spożytkować na własny użytek. Charakterystyczne dla tej techniki jest wykorzystywanie, dłoni, łokci i przedramion. Długie, ciągłe ruchy relaksują całe ciało i są niezwykłym spektaklem wdzięku oraz gracji. Lomi lomi uwalnia od stresu, napięć, poprawia przepływ krwi i limfy przez co eliminuje wszystkie toksyny z organizmu.
 • MASAŻ TAJSKI

  190 / 60 min
  270 / 90 min
  350 / 120 min
  Jego tradycja sięga ok. 500 roku p. n. e. i wiąże się z niemal mityczną postacią osobistego lekarza buddy. Masaż tajski wykorzystuje rozmaite techniki, łącząc akupresurę najważniejszych punktów na ciele z refleksologią i jogą. Nasi specjaliści podczas wykonywania tego rodzaju masażu wykorzystują dłonie, kciuki, łokcie i przedramiona, dzięki czemu zabieg jest intensywny i bardzo efektywny. Prowadzi do redukcji napięcia mięśni, ścięgien i stawów, powodując w konsekwencji samooczyszczanie organizmu.
 • MASAŻ SHIATSU

  190 / 60 min
  270 / 90 min
  350 / 120 min
  Często określany bywa również jako „akupunktura bez igieł”. W bardziej dosłownym tłumaczeniu „shiatsu” oznacza uciskanie kciukami. Ta technika masażu oparta jest na japońskiej tradycji i pierwotnie była wykorzystywana wyłącznie jako metoda lecznicza. Jak wskazuje nazwa, masaż shiatsu opiera się na stosowaniu ucisku dłoni, w celu wyregulowania fizycznej struktury organizmu i jego naturalnych wewnętrznych energii. Pozwala on zlikwidować napięcia, ponadto uspokaja nerwy oraz dodaje witalności. Szczególnie polecany jest osobom aktywnie uprawiającym wszelkie sporty. Masaż shiatsu wykonywany jest bez użycia oleju.
 • MASAŻ COMBI

  190 / 60 min
  270 / 90 min
  350 / 120 min
  Połączenie 4 technik masażu: gorącymi kamieniami, shiatsu, tajskiego oraz balijskiego z olejem zrelaksuje każdego.
 • MASAŻ SPORTOWY

  200 / 60 min
  290 / 90 min
  370 / 120 min
  Mocny masaż polecany dla osób uprawiających sport. Połączenie masażu lomi lomi oraz masażu balijskiego z użyciem wybranego oleju zapachowego.
 • MASAŻ CIEPŁYM OLEJEM Z MASŁEM SHEA

  220 / 60 min
  300 / 90 min
  380 / 120 min
  Masaż ciepłym olejkiem ze świecy, składającym się w 100% z naturalnych składników, m.in. masła Shea czy olejku jojoba.
 • MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY

  170 / 60 min
  250 / 90 min
  Specjalnie przygotowany masaż dla kobiet w ciąży ma na celu zrelaksować całe ciało i złagodzić dolegliwości takie jak obrzęk czy bóle kręgosłupa.
 • MASAŻ NA 4 RĘCE

  340 / 60 min
  490 / 90 min
  620 / 120 min
  Niezapomniany masaż wykonywany przez 2 masażystów jednocześnie to połączenie 4 różnych technik masażu: shiatsu, balijskiego, lomi lomi oraz szwedzkiego. Do wyboru olejek o wybranym zapachu: green tea, frangipani, lemon grass, passion fruit, java bądź chempaka.
 • MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

  190 / 60 min
  270 / 90 min
  350 / 120 min
  Masaż antycellulitowy, który znakomicie usuwa blokady energetyczne, pobudza krążenie i usuwa toksyny z organizmu.
 • MASAŻ LIMFATYCZNY

  190 / 60 min
  270 / 90 min
  350 / 120 min
  Masaż limfatyczny polega na usprawnieniu krążenia (chłonki) lifmy w układzie limfatycznym. Masaż ten jest wykonywany z olejem o wybranym zapachu.
 • MASAŻ ANTYCELLULITOWY

  200 / 60 min
  290 / 90 min
  370 / 120 min
  Mocny masaż który ma na celu redukcję cellulitu i tkanki tłuszczowej oraz poprawienie jędrności i gęstości skóry.
TOP