Indonezyjskie metody terapii

 • REFLEKSOTERAPIA

  30min 65 ZŁ / 60min 130 ZŁ
  Refleksoterapia jest nieinwazyjną uzupełniającą terapią zdrowotną, która jest skuteczna w promowaniu głębokiego relaksu i dobrego samopoczucia; poprzez zmniejszenie stresu w życiu ludzi może być kluczem do optymalizacji dobrego zdrowia i budowania odporności. Jest to terapia dotykowa oparta na teorii, że różne punkty na stopach, dolnej części nogi odpowiadającym różnym obszarom ciała, a refleksolodzy zajmują się tymi punktami i obszarami.
 • TERAPIA SHIATSU

  60min 150 ZŁ / 90min 220 ZŁ / 120min 280 ZŁ
  Shiatsu to holistyczna terapia – patrzy na całość, by dostrzec widoczne i ukryte objawy. Nie zatrzymuje się na fizycznej warstwie, bo oddziałuje także na umysł i emocje. Są stosowane techniki akupresury:: kciukami, dłońmi, łokciami. W ciele ludzkim istnieje sieć kanałów energetycznych, i to na nich głównie pracuje terapeuta, włączając nacisk w tzw. akupunktach.
 • TRADYCYJNA BALIJSKA TERAPIA Z AROMATERAPIĄ

  60min 130 ZŁ / 90min 195 ZŁ / 120min 260 ZŁ
  Tradycyjna terapia balijska polegająca na fizycznym oddziaływaniu na ciało w celu redukcji stresów i napięć z użyciem oleju aromaterapeutycznego.
 • ŚWIECOWANIE USZU

  30min 75 ZŁ
  Świecowanie uszu można wykonać nie tylko w przypadku nadmiaru woskowiny w uszach. Medycyna alternatywna zaleca świecowanie uszu osobom zmagające się z szumami w uszach różnego pochodzenia. Również bóle i zawroty głowy, migreny i zespół przewlekłego zmęczenia są wskazaniem do konchowania uszu.
 • SHIRODHARA

  60min 250 ZŁ / 90min 300 ZŁ
  Nazwa terapii Shirodhara składa się z dwóch słów, które wyśmienicie oddają jego istotę: SHIRO, które w sanskrycie oznacza głowę, oraz DHARA oznaczająca polewanie strumieniem płynu. Shirodhara jest to zabieg polegający na polewaniu czoła i głowy strumieniem ciepłego oleju o działaniu terapeutycznym.
TOP