Zabiegi pielęgnacyjne - REJUVI

 • SHINE & PROTECT

  180 ZŁ
  Zabieg niwelujący przebarwienia. Rejuvi SHINE & PROTECT wykorzystuje naturalny ekstrakt z zsiadłego mleka, kwasu salicylowego, enzymu z papai i specjalnego kontrolera penetracji. Rejuvi SHINE & PROTECT zapewnia skórze bezpieczny proces eksfoliacji bez efektów ubocznych często związanych z fenolem i TCA. Metoda ta jest odpowiednia dla większości rodzajów skór. Rezultaty to: redukcja zmarszczek, elastyczność skóry, kolor oraz jej gładkość.
 • ANTI-ACNE CURE

  200 ZŁ
  Kuracja trądzikowa wykorzystuje kas salicylowy oraz kwasy alfa-hydroksy w celu efektywnego oczyszczania trądzikowej skóry. Rejuvi Acne Treatment hamuje nadmiar wytwarzanego łoju, specjalną kombinacją organicznych kwasów, cynku oraz witamin. Dzięki złożonej formule Rejuvi Anti-Acne Cure jest skuteczną metodą walki z trądzikiem.
 • REFRESHMENT

  200 ZŁ
  Zabieg mocno nawilżający, odżywczy i odświeżający skórę twarzy. Rejuvi Refreshment wykorzystuje w inteligentny sposób połączenie podstawowych produktów do pielęgnacji dojrzałej i wysuszonej skóry. Zabieg na twarz Rejuvi Refreshment w skuteczny sposób prowadzi do odżywienia, nawilżenia oraz przywrócenia odpowiedniej równowagi skóry.
 • MULTILIFT

  250 ZŁ
  Zabieg dla cer dojrzałych który powoduje głębokie odżywienie i napięcie skóry. Efekty dają się porównać z zabiegiem chirurgii plastycznej. Podczas zabiegu wykorzystuje się naturalny ekstrakt z zsiadłego mleka, kwas salicylowy, enzym papai i specjalny kontroler penetracji. Odczucia jakie towarzyszą w czasie zabiegu multilift to pulsowanie mięśni i ciepło wewnątrz skóry. Po zabiegu może wystąpić czasowe przekrwienie lub zaczerwienienie skóry, które ustępuje po ok. 1 godz. Zwiększenie zdolności skóry do absorpcji aplikowanych preparatów utrzymuje się do 6 godz. Rezultaty: efektywny lifting, odmłodzenie skóry oraz poprawa jej elastyczności i gładkości, redukcja i spłycenie zmarszczek, rozjaśnienie skóry.

Zabiegi pielęgnacyjne - DR. RIMPLER

 • EXPRESS HIALURONIC ACID

  100 ZŁ
  Zabieg ekspresowy (30 minutowy) z kwasem hialuronowym.
 • Q10 TREATMENT

  150 ZŁ
  Zabieg odżywczy z koenzymem Q10.
 • COLLAGEN LIFT

  200 ZŁ
  Zabieg z płatem kolagenowym.
TOP