Makijaż permanentny brwi metodą Microblading

Makijaż permanentny metodą Microblading jest ręczną metodą pigmentacji brwi, która wywodzi się z Japonii. Obecnie jest najbardziej pożądanym przez klientki makijażem brwi, który pozwala na rekonstruowanie i uzupełnianie włosów brwi, zapewniający bardzo naturalny wygląd. Dokładniej, jest to wprowadzenie pigmentu za pomocą mikro ostrza do warstwy kolczystej naskórka. Microblading polega na precyzyjnym wyrysowaniu poszczególnych włosków w taki sposób, by rysunek odzwierciedlał jak najbardziej naturalny układ włosa. Brwi wykonywane tą metodą znacznie różnią się od tych które powstają pigmentacją maszynową. Rysuje się je za pomocą sterylnych piórek, troszcząc się o każdy włosek z osobna. Ważną rolę odgrywa tutaj kierunek malowania włosków, nacisk, technika oraz odpowiedni dobór pigmentu. Połączenie tych wszystkich czynników sprawi iż brwi będą miały wygląd bardzo naturalny.

Microblading jest doskonałym makijażem dla Pań, które: są po chemioterapii mają problemy ze skórą alergiczną w celach estetycznych chcą zakamuflować mankamenty, blizny brwi nie potrafią się same umalować pragną podkreślić swoją urodę są aktywne fizycznie i regularnie bywają na zajęciach fitness lub basenie dla pan z jasnymi brwiami, z asymetrią brwi lub brakiem włosków.

Przebieg zabiegu : Przygotowanie do zabiegu ; 2-3 tyg przed datą wizyty, nie wykonujemy henny i regulacji brwi. Przed zabiegiem wymagane jest wypełnienie formularza świadomej zgody, przeprowadzany jest wywiad. Wykonujemy wstępny rysunek brwi i dobieramy kolor pigmentu. Podczas zabiegu zastosowany jest preparat znieczulający.

Wszystkie elementy mające kontakt ze skórą klientki są STERYLNE I JEDNORAZOWE.

Po zakończonym zabiegu : należy powstrzymać się od dotykania, moczenia, tarcia brwi. Nie stosujemy mydła. Nie należy zdrapywać strupków, które się pojawią w ciągu kilku pierwszych dni od zabiegu. Nie używamy kosmetyków drażniących, na bazie alkoholu. Nie korzystamy przez 14 dni z sauny, solarium, basenu. Nie dopuszczamy do wysuszenia oraz mocnego opalania pigmentowanej skóry. Unikamy agresywnych peelingów w miejscu makijażu. 5-10 dni po microbladingu intensywność makijażu zmaleje, nawet do 50% barwy wyjściowej, dlatego nie należy sie niepokoić mocnym efektem zaraz po zabiegu. Makijaż permanentny zawsze składa się z pierwszej wizyty oraz korekty po 3-4tyg od zabiegu .

Przeciwwskazania: ciąża, okres karmienia piersią, infekcja w miejscu zabiegu, podwyższona temperatura ciała, choroba nowotworowa (możliwość wykonania zabiegu ok. pół roku po wyleczeniu), cukrzyca w fazie nieustabilizowanej, hemofilia ,opryszczka zaawansowana, choroba tarczycy, łuszczyca, długotrwałe przyjmowanie leków rozrzedzających krew, Sterydy, NLPZ. zabieg z zakresu medycyny estetycznej, silne złuszczanie (co najmniej 2 miesiące po), epilepsja, padaczka

Microblading utrzymuje się od 12 do 24 miesięcy, po tym czasie zagęszczanie można kontynuować i umówić się na kolejny zabieg.

Ważne! 24 godziny przed każdym zabiegiem makijażu permanentnego nie należy: przyjmować aspiryny, spożywać alkoholu, opalać się.

 

PIERWSZA WIZYTA:  800 zł

KOREKTA (PO 4-6 TYGODNIACH): BEZPŁATNIE

TOP